Dezerty | Nika
192
post-template-default,single,single-post,postid-192,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,qode-elegant-product-list,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Dezerty

 

Jedným z kľúčových segmentov, ktoré plánuje spoločnosť NiKA ďalej rozširovať, patrí produkcia sladkých dezertov. Ich výrobe sa venujeme od roku 1997. Objem výroby sladkých mliečnych dezertov sa oproti roku 2014, kedy z výrobných liniek odchádzalo 50-tisíc kusov mesačne, zvýšil na súčasných milión kusov mesačne.

Hlavným pilerom našej produkcie dezertov je tradičný slovenský produkt – Termix, ktorý je vyrábaný z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok. Na výrobu vanilkovej príchute sa používa extrakt z pravej vanilky a kakaovému Termixu dodáva jeho farbu a chuť pravé holandské kakao.

Termixy od NiKA ako jediné na trhu dostať aj v praktických znovu uzatvárateľných baleniach. Na vývoji technológie pre tento typ balení sa spoločnosť sama podieľala. Okrem Termixov vyrábame aj obľúbené tvarohové krémy – Tvaroháčik vanilkový a kakaový.